1 Saat içerisinde hacizlerinizin kaldırılıp dosyanızın kapatılması için hemen iletişime geçiniz.

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Haciz kaldırma bürosu olarak icra alanında uzman avukatlar ve icra katip elemanları ile birlikte çalışmaktayız. İstanbul adliyesi, İstanbul Anadolu adliyesi, Bakırköy adliyesi, Ankara İcra Dairesi, Bursa İcra Dairesi, İzmir İcra Dairesi, Antalya İcra Dairesi, Gaziantep İcra Dairesi başta olmak üzere Türkiye'deki tüm adliyelerdeki icra müdürlüklerinde bulunan hakkınızda açılmış olan icra dosyasını kapatma ve adınıza kayıtlı araç, gayrimenkul ve banka hesaplarınızda bulunan hacizleri kaldırma hizmeti vermekteyiz. Haciz kaldırma işleminizi sorunsuz, hızlı, güvenilir ve profesyonel olarak gerçekleştirilip 1 saat içerisinde hacizlerinizi kaldırıp icra dosyanızın kapatılmasını sağlıyoruz. Mağduriyet yaşadığınız icra işlemlerinizi kesin çözüme ulaştırılana kadar ekibimiz tarafından takip edilmekte ve nihayetinde tüm hacizlerin kaldırılması sağlanmaktadır.

Farklı bir ildeyseniz, icra işlemlerine ayıracak zamanınız yoksa, bu icra işlemlerinin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, hızlı ve güvenilir şekilde haczin kaldırılıp icra dosyanızın kapatılmasını istiyorsanız; sizin adınıza icra alanında uzman avukatlar aracılığıyla hacziniz kaldırılıp icra dosyanızın kapatılması tarafımızca sağlanmaktadır.

Haciz kaldırma konusunda mağduriyet yaşıyorsanız, iletişim bilgilerimizden ulaşarak hacizlerinizi kaldırtıp icra dosyanızı kapatabilirsiniz. Ücret hesaplaması yapılacak işleme göre görüşme neticesinde belirlenecektir. Vereceğimiz hizmete o kadar güveniyoruz ki dilerseniz ücreti iş bitiminde ödeyebilirsiniz.

 

HEMEN ARAWHATSAPP